NOVÝ EVOQUE CIRCLE - ČLENSTVÍ MÁ SVÉ VÝHODY

Připojte se k Evoque Circle a my Vás budeme zásobovat čerstvými novinkami o novém modelu Evoque. Zároveň tím získáte šanci, že Vás vybereme k exkluzivnímu zážitku – přednostní zkušební jízdě s novým Range Rover Evoque.


Pro Vaši registraci potřebujeme následující údaje. Jaguar Land Rover Austria GmbH použije Vaše údaje výhradně pro potřeby Range Rover Evoque Circle. Vaše údaje nebudou předány žádné třetí straně a po skončení Circle budou vymazány.

Registrace

Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná

Oslovení*
Povinné pole
Titul
Povinné pole
Jméno*
Povinné pole
Přijmení*
Povinné pole
PSČ*
Povinné pole
E-mail*
Povinné pole
Heslo*
Povinné pole
Heslo znovu*
Povinné pole
Vyjádření souhlasu
Rádi bychom Vás i po skončení Range Rover Evoque Circle informovali o našich produktech a akcích. Pokud s námi chcete zůstat v kontaktu, prosíme, akceptujte prohlášení níže.


Souhlasím, aby společnost Jaguar Land Rover Austria GmbH, Siezenheimer Straße 39a, 5020 Salzburg a jí pověření poskytovatelé zpracovávali a využívali moje výše uvedené osobní údaje za účelem zasílání nabídek
k produktům a službám a realizace marketingových akcí týkajících se značky Land Rover.

Souhlas
Povinné pole
Povinné pole

Land Rover nakládá s údaji svých zákazníků velmi citlivě. Chcete-li si přečíst naše prohlášení o ochraně osobních údajů, klikněte na tento odkaz.

Tento souhlas můžete kdykoli bez udání důvodů odvolat,
a to buď dopisem na adresu Land Rover Kundenzentrum, Siezenheimer Straße 39a, 5020 Salzburg, nebo e-mailem na adresu info3@jaguarlandrover.com.